Pożegnanie sezonu w Multikinie

Wszystkich kibiców Górnika zapraszamy już jutro do zabrzańskiego Multikina. O godzinie 18:30 odbędzie się premierowy pokaz zwiastunu reportażu podsumowującego ligową wiosnę na stadionie Górnika.
Materiał przygotowany przez współpracującą z klubem telewizję "Sport-TV" skoncentrowany jest na atmosferze panującej na trybunach stadionu im. Ernesta Pola. 
Kolejną atrakcją spotkania będzie prezentacja zwycięskiego projektu puszki dla napoju energetycznego "Górnik Power", który już wkrótce ujrzy światło dzienne. Pokaz zostanie połączony z degustacją napoju.
Spotkanie pokazami tanecznymi uświetnią dziewczęta z grupy "Energy".
Impreza będzie również okazją do spotkania z piłkarzami Górnika, którzy powoli wyjeżdżają na urlopy. Wrażeniami z zakończonego sezonu podzielą się m.in. przedstawiciele młodego pokolenia Adam Danch oraz Mariusz Gancarczyk.
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc na widowni, pierwszeństwo w wejściu na salę będą mieli kibice, którzy będą posiadali bieżący numer magazynu "GÓRNIK".

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online