Nowa umowa z Wieczorkiem dopiero po urlopie

Michał Probierz zrezygnował z funkcji trenera piłkarzy Polonii Bytom. Dlaczego odszedł? On sam nie chce nic powiedzieć na ten temat. Wobec jego milczenia, znów pozostaje kwestia spekulacji. Można jedynie przypomnieć, że w kontekście rzekomych ofert dla niego wymieniano m.in. Górnika Zabrze. - Nie mam żadnej oferty z Górnika - ucina Probierz, były gracz zabrzańskiego klubu.

Młody trener cieszy się jednak wielką popularnością wśród kibiców zabrzańskich, co dla właściciela klubu nie może pozostawać bez znaczenia. Z całą pewnością w kierownictwie firmy „Allianz” ten fakt zauważono i odnotowano.

Dyrektor Górnika Krzysztof Hetmański podkreśla, że nowa umowa z Ryszardem Wieczorkiem jest już uzgodniona. - Jeszcze nie została podpisana, ale stanie się tak zaraz po powrocie trenera z urlopu - zapewnia.

źródło: Sport / GWRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online