Wielkie Derby ponownie na Stadionie Śląskim?

W rundzie wiosennej minionego sezonu władze Ruchu Chorzów postanowiły zorganizować Derby Śląska na chorzowskim gigancie. Całe przedsięwzięcie okazało się strzałem w dziesiątkę, bowiem na trybunach zasiadło 41 tysięcy widzów, w tym ponad 16 tysięcy sympatyków Górnika Zabrze. Na termin Derbów Śląska czekają "Niebiescy", bowiem do takiej organizacji meczu trzeba się bardzo dobrze przygotować.

Włodarze Górnika Zabrze po rozmowach z kibicami zdecydowali, że derby organizowane przez zabrzański klub zostaną rozegrane tylko na stadionie przy ulicy Roosevelta. Natomiast innego zdania są przedstawiciele z Chorzowa: - Postanowiliśmy meczowi (2 marca 2008 r.) Ruchu Chorzów z Górnikiem Zabrze nadać niezwykłą oprawę. Odnieśliśmy sukces, dziś z dumą możemy powiedzieć, że Ruch Chorzów SA był gospodarzem meczu, na który przyszło 41 tys. widzów. Dodając do tego prawie 500 akredytowanych dziennikarzy, te liczby robią wrażenie. Czekamy z niecierpliwością na kalendarz rozgrywek sezonu 2008/2009 - powiedziała rzecznik Ruchu Chorzów, Danuta Drabik.

źródło: ASInfoRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online