Forum
 

Górnik oferuje 1,5 miliona złotych za Lewandowskiego?

Górnik Zabrze, Lech Poznań czy Legia Warszawa? A może... Manchester City? Napastnika Znicza Pruszków Roberta Lewandowskiego chcą coraz lepsze kluby.
Takiego zainteresowania już dawno nie budził drugoligowy piłkarz. Niespełna 20-letniego napastnika Znicza chcą już niemal wszystkie kluby ekstraklasy. W zeszłym tygodniu rozmawiali z nim przedstawiciele Górnika Zabrze. Według informacji „ŻW“, pierwszoligowy klub oferuje za Lewandowskiego 1,5 miliona złotych. Czy to dużo za gracza, który nie zagrał jeszcze ani razu w ekstraklasie, a w reprezentacji młodzieżowej zaliczył tylko 20 minut?
Znicz ma już ofertę jednej z agencji menadżerskich, która proponuje Lewandowskiemu testy w Manchesterze City. Ale to nie jedyna opcja zagraniczna. Na meczu z Polonią był też menadżer z Austrii. – Moim zdaniem Robert powinien wyjechać z Polski dopiero za jakieś dwa lata, a najpierw ogrywać się w naszej lidze – mówi trener Znicza Jacek Grembocki.

źródło: Życie WarszawyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online