Forum
 

Papečkys powołany do kadry Litwy

Obrońca Górnika Zabrze Tadas Papečkys został powołany do reprezentacji narodowej Litwy na dwa mecze towarzyskie z Czechami i Rosją oraz na turniej Baltic Cup, w którym Litwa zagra z Łotwą i Estonią. 

Zgrupowanie litewskiej kadry rozpocznie się 19 maja. 27 maja na stadionie Slavii w Pradze dojdzie do towarzyskiego spotkania z reprezentacją Czech. Później Tadas wraz z drużyną udają się na Łotwę, gdzie 31 maja zagrają z Estonią, a dzień później z Łotwą. Na koniec przewidziano ciekawie zapowiadający się sparing z reprezentacją Rosji. Odbędzie się on 4 czerwca w Monachium, gdyż dla Rosjan będzie to ostateczny sprawdzian przed rozpoczynającym się kilka dni później Euro 2008. 10 czerwca Rosja zmierzy się w Innsbrucku z Hiszpanią.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2019 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online