Brzęczek: Zabrakło "kropki nad i"

Jerzy Brzęczek starał się walczyć w meczu z GKS Bełchatów, ale jemu, jak i jego kolegom czegoś zabrakło aby przywieźć z Bełchatowa trzy punkty. - Zabrakło tego ostatniego, decydującego podania - tłumaczył po meczu. 

- Zabrakło nam dzisiaj tego ostatniego, decydującego podania, które mogłoby otworzyć drogę do bramki naszym napastnikom. Dochodziliśmy do sytuacji, głównie z boków boiska, ale zawsze brakowało tej "kropki nad i" - mówił po spotkaniu zawodnik Górnika.

- Po ostatnim meczu z Koroną, przegranym 0:3 nie chcieliśmy popełniać błędów, stracić bramki. Tym bardziej, że wszyscy wiedzą o tym, iż musimy zająć miejsce w ósemce. Bełchatów wspólnie z Cracovią są naszymi głównymi konkurentami w tej walce, dlatego też nie chcieliśmy tutaj przegrać. Staraliśmy się je jednak wygrać, dochodziliśmy do sytuacji, ale jak zaznaczyłem wcześniej, brakowało tego ostatniego podania. A gdybyśmy wygrali, to uważam że byłoby to zwycięstwo zasłużone - zakończył.

źródło: ASInfoRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online