Brzęczek: Coś jest nie tak

Jerzy Brzęczek, kapitan 14-krotnego mistrza Polski w niedzielę przeciwko ŁKS Łódź zaliczył poprawny występ. Mimo to, Górnik Zabrze jedynie zremisował z teoretycznie słabszym zespołem. W ostatnich meczach w zabrzańskie szeregi wkrada się sporo nonszalancji, co przekłada się na lepszą grę rywala. 

» Po świetnej pierwszej połowie, ŁKS zdołał pomieszać wam szyki, przez co nie wygraliście, a było naprawdę blisko.

- W drugiej połowie było dużo niedokładności, łatwych strat, co spowodowało, że ŁKS złapał swój rytm i stworzył kilka sytuacji, które wynikały z naszych błędów. Żal, że przy stanie 1:1, mając stuprocentową okazję, nie zamieniliśmy jej na bramkę. Mariusz Magiera nieźle zakręcił defensywą ŁKS, dograł w pole karne, gdzie Tomek Moskal nie uderzył celnie.

» W przerwie mieliście problemy z motywacją?

- Nie, na pewno to nie były kłopoty z motywacją, ponieważ my walczymy o swoje premie, punkty. Chcemy być jak najwyżej w tabeli. Wkradła się nerwówka taka jak w Sosnowcu, gdzie również prowadziliśmy, ale Zagłębie nie zdołało pokonać Borisa. ŁKS wykorzystał sytuację, wyrównał, a my z kolei nie mogliśmy odzyskać prowadzenia. W wielu meczach tak się dzieje, że tracimy koncentrację, popełniamy po prostu zbyt dużo błędów.

» O jakie cele będzie teraz walczył Górnik, piąta w tabeli Korona odskoczyła, szóste Zagłębie Lubin również.

- Na każdy mecz wychodzimy po to, aby zwyciężyć. Naszym celem minimum jest ósma pozycja, zobaczymy co przyniosą najbliższe spotkania. Boli to, że mecz, który dobrze się dla nas ułożył, okazał się remisowy.

źródło: ASInfoRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online