Trener Wieczorek o występie Moskala

Tomasz Moskal przed sezonem miał odzyskać swój dawny blask, ale nic z tego. Doświadczony napastnik po raz trzeci nie skorzystał z szansy, którą dał mu trener Ryszard Wieczorek. Po meczach z Ruchem, Widzewem pora przyszła na ŁKS. Niewykorzystana sytuacja z 75. minuty snajperowi będzie śniła się po nocach. 

Szkoleniowiec Górnika nie krył niezadowolenia ze swojego zawodnika. Moskal unikał wzroku swojego trenera, na co dowodem jest szybkie zniknięcie do szatni. Sam zainteresowany nie chciał skomentować meczu: - Tomek w środę w meczu pucharowym z Groclinem zaprezentował się całkiem nieźle, zdobył gola. Dziś otrzymał ode mnie kredyt zaufania w postaci wyjścia w pierwszym składzie Górnika. Niestety zagrał słabo. Miał godnie zastąpić nie będącego w wysokiej dyspozycji Dawida Jarkę. Gdyby Moskal swój występ okrasił bramką, to wszyscy mówilibyśmy, że zagrał poprawnie, ale jednak tak się nie stało. Z całą pewnością można mieć do niego pretensje - skrytykował swojego piłkarza Ryszard Wieczorek.

źródło: ASInfoRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online