Wypowiedzi piłkarzy po meczu Górnik - ŁKS

Michał Pazdan (Górnik Zabrze): Zremisowaliśmy mecz z ŁKS-em Łódź, choć nie ukrywam, że po pierwszej połowie byliśmy pewni, że wygramy. W drugiej połowie do naszej gry "wkradła" się nonszalancja, kilka błędów indywidualnych i ostatecznie zremisowaliśmy 1:1. W pierwszej połowie, natomiast byliśmy zdecydowanie lepsi od ŁKS-u Łódź. Szkoda straconych dwóch punktów. 

Marcin Adamski (ŁKS Łódź): Pierwszą połowę przespaliśmy i byliśmy zdecydowanie gorszym zespołem od Górnika. W drugiej połowie zagraliśmy lepiej i efektem była strzelona bramka na 1:1. Oczywiście jesteśmy zadowoleni z wyniku, natomiast nie jesteśmy zadowoleni z naszej gry, bowiem w poprzednich meczach prezentowaliśmy się lepiej.

Jerzy Brzęczek (Górnik Zabrze): Jest nam żal, że straciliśmy dwa punkty, bowiem na początku spotkanie ułożył się bardzo dobrze. W pierwszej połowie Tomek Zahorski strzelił bramkę, ale później kilka sytuacji zmarnowaliśmy. Wydaje mi się, że jeżeli w pierwszej połowie strzelilibyśmy drugą bramkę to na drugą część spotkania wyszlibyśmy bardziej skoncentrowani. Jak już mówiłem szkoda tych dwóch punktów, bo zwycięstwo było na wyciągnięcie ręki.

Mieczysław Sikora (ŁKS Łódź): W pierwszej połowie praktycznie nie istnieliśmy na boisku, Nie potrafię powiedzieć dlaczego. Może wyszliśmy mało skoncentrowani i byliśmy ospali? Już na początku meczu padła bramka dla Górnika, a później gospodarze również mieli sytuacje. Na szczęście dla nas ich nie wykorzystali. W szatni w przerwie padło kilka ostrych słów i na drugą połowę wyszła zupełnie inna drużyna. Jest to dla nas bardzo cenny punkt.

Konrad Gołoś (Górnik Zabrze): Mecz zaczęliśmy bardzo dobrze, lecz potem zagraliśmy dużo słabiej, w konsekwencji czego straciliśmy bramkę. Nie jestem zadowolony ze swojej gry. Mogłem zrobić więcej, nie zrobiłem i tyle. Jeżeli chcemy myśleć o piątym miejscu to musimy wygrać za tydzień z Koroną. Będzie to dla nas ważny mecz, postaramy się o zwycięstwo.

Mariusz Pawelec (Górnik Zabrze): Na własne życzenie zremisowaliśmy z ŁKS Łódź. W pierwszej połowie rezultat meczu mogliśmy rozstrzygnąć na własną korzyść, dzięki czemu mielibyśmy więcej spokoju. Zabrakło drugiej bramki, choć mieliśmy swoje sytuacje. Grało mi się nienajgorzej, jednak w drugiej połowie brakowało sił w akcjach ofensywnych. Widać było u mnie długą przerwę w grze.

Łukasz Madej (ŁKS Łódź): Jesteśmy zadowoleni z remisu ugranego w Zabrzu. Przyjechaliśmy tutaj po zwycięstwo, ale wynik remisowy nie jest dla nas zły. W naszej sytuacji każdy punkt się liczy. Zrównaliśmy się z Polonią, w bezpośrednim pojedynku jesteśmy lepsi. Może być to punkt na wagę utrzymania w Orange Ekstraklasie.

Bogusław Wyparło (ŁKS Łódź): Pierwsza połowa zdecydowanie dla Górnika, a druga dla nas. Czy ten remis był na wagę utrzymania to okaże się po zakończeniu sezonu. Pierwsze 45 minut gry przespaliśmy i o to trener Chojnacki miał do nas największe pretensje. W drugiej części zagraliśmy na naszym poziomie.

Tomasz Hajto (Górnik Zabrze): Jeśli piłkarze nie zrozumieją, że grają dla wielkiej firmy, że w każdym meczu muszą oddać całe serce i zdrowie, to będzie źle. Adama Dancha to chyba nie było na boisku w drugiej połowie. On musi wiedzieć, że nie gra w jakichś Łomiankach, ale w wielkim Górniku. Niektórzy uwierzyli, że grą w chodzonego pokonają ŁKS.

Sebastian Mila (ŁKS Łódź): Początek meczu nie był w naszym wykonaniu dobry. Górnik grał dużo lepszą piłkę od nas. W przerwie trener powiedział nam, jakie błędy popełniamy i w drugiej połowie zagraliśmy dalej od własnej bramki, co było kluczem do jednego punktu. Nasza walka o utrzymanie trwa i jak widzę, coraz więcej drużyn bierze w niej udział.

Dawid Jarka (Górnik Zabrze): Powinniśmy w pierwszej połowie zdobyć drugą bramkę, co na pewno dobiłoby gości. Żałuje, że Tomek Moskal nie wykorzystał swojej okazji do zdobycia bramki. Wiem, jak to jest. Sam kilka podobnych szans nie wykorzystałem. Tak się czasem zdarza. Dla mnie fakt, że spotkanie rozpocząłem na ławce rezerwowych, niewiele zmienia. Myślę, że w tej chwili potrzebuję treningów i wszystko wróci do normy. Czytałem w gazetach, że podobno potrzebna jest mi zmiana otoczenia. Trudno mi cokolwiek na ten temat powiedzieć. Nikt w Górniku ze mną na ten temat nie rozmawiał. Jeżeli rzeczywiście jest taka wola, to może mój czas w Zabrzu się skończył.

źródło: ASInfo / Gazeta WyborczaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online