Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Marek Chojnacki (trener ŁKS Łódź:): Poziom tego meczu nie był zbyt wysoki. Mecz można podzielić na cztery fazy. W pierwszej Górnik zdecydowanie dominował do momentu zdobycia gola. Moi chłopcy w drugiej połowie zaczęli grać w piłkę. Pierwsza połowa dla nas się tylko "odbyła". Po przerwie dopiero zaczęliśmy grać w piłkę, tak jak chcieliśmy. Przeważaliśmy, co przyniosło wyrównanie. Patrząc na całe spotkanie wynik remisowy jest w pełni sprawiedliwy.

Ryszard Wieczorek (trener Górnik Zabrze): W pierwszej połowie naprawdę graliśmy bardzo dobrze. Drugą połowę zostawiłbym w spokoju, bo oddaliśmy inicjatywę, ŁKS stworzył sobie kilka okazji. Do przerwy to my mieliśmy cztery "setki", z których tylko jedną wykorzystaliśmy. Nie wiem co się działo z nami w drugiej połowie, będziemy analizować naszą słabszą grę. Zespół tej klasy nie powinien zmieniać swojego stylu gry.

źródło: ASInfoRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online