Bilans z Hajtą

Transfer Tomasza Hajty do Górnika Zabrze był dla ŁKS Łódź ratunkiem w trudnych czasach. Teraz jednak były reprezentant Polski będzie chciał skomplikować sytuację swojego poprzedniego klubu i zepchnąć go na krawędź ekstraklasowej egzystencji, a finansowy plus po stronie gości zamienić na sportowy minus. 

- ŁKS z meczu na mecz gra lepiej, na pewno nie możemy dopisywać sobie z góry trzech punktów. Ale nie ma co ukrywać, że każdy inny wynik niż nasze zwycięstwo byłby przykrą niespodzianką - mówi kadrowicz Tomasz Zahorski.

W zespole Górnika tylko Marius Kiżys nie będzie mógł wystąpić na murawie. Tymczasem łodzianie przeżywają znacznie poważniejsze kłopoty. Na urazy narzekają bramkarz Bogusław Wyparło i pomocnik Labinot Haliti. Ten drugi nie zagra już do końca sezonu, nad tym pierwszym ciężko pracuje sztab medyczny, bo jego dublerzy są mało doświadczeni.

Górnik, który po serii dobrych występów awansował już na szóste miejsce w tabeli, chce teraz atakować pozycję zajmowaną przez Koronę.

- Jak wygramy z ŁKS to będziemy się zastanawiać co dalej - zastrzega Hajto. - Mamy jednak poczucie, że wszystko zmierza w dobrym kierunku, a w ekipie panuje świetna atmosfera - dodaje stoper Górnika.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online