Zahorski na celowniku Legii

Tomasz Zahorski znalazł się na liście życzeń Legii Warszawa - pisze "Gazeta Wyborcza Stołeczna". Podstawowy cel działaczy ze stolicy to Adrian Sikora. Drugi w kolejności jest napastnik Górnika. "Gazeta" wyceniła Zahorskiego na 1 mln euro. 

Komentarz "Gazety Wyborczej":
Prawie nieznany do momentu, aż po raz pierwszy nie powołał go Leo Beenhakker. Wcześniej tak sobie radził w Groclinie i Górniku Łęczna. Jesienią wszyscy domagali się powołań dla jego partnera z ataku w Górniku Zabrze. W pewnym momencie tamten strzelił w lidze osiem goli, Zahorski ani jednego. Jak zaczął grać w kadrze to zaczął trafiać w lidze (kolega przestał - teraz bilans w bramkach jest 9:11). Beenhakker zobaczył w nim gracza wszechstronnego. W sześciu meczach kadry wystawiał go raczej jako prawoskrzydłowego (ale zagrał i po lewej stronie). Zahorski to jedyny w tym zestawieniu gracz powołany do szerokiej kadry na Euro. Z tym, że "wyhaczyć" będzie go trudno. Podczas jednego z ostatnich meczów ligowych oglądali napastnika Górnika przedstawiciele włoskiego Ascoli, hiszpańskiej Murcii, także belgijskiego Waregem.

źródło: Gazeta Wyborcza StołecznaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online