Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Jacek Zieliński (trener Dyskobolii): - Mecz nie był zły, wynik nas satysfakcjonuje, bowiem przeszliśmy do finału. Mieliśmy dobrą zaliczkę. Przed spotkaniem były u nas problemy kadrowe, ale jakoś poskładałem zespół. W finale zagramy z Legią. Jest to dla nas odległy termin, ale nie zaprzeczam, że chcemy zdobyć trofeum. Najważniejszy jest dla nas teraz mecz z Lechem, który prawdopodobnie zadecyduje o drugim miejscu.

Ryszard Wieczorek (trener Górnika): - Gratuluję rywalom awansu, w pełni na niego zasłużyli. Pokazaliśmy się z dobrej strony. Jesteśmy w fazie budowania drużyny i idzie nam coraz lepiej. Graliśmy długą piłkę i stworzyliśmy kilka sytuacji. W przekroju dwumeczu Groclin był lepszy i zasłużenie awansował, bo to jest zespół budowany od kilku lat. Tam brak kontuzjowanych zawodników czy pauzujących za kartki nie ma większego znaczenia przy wyborze optymalnej jedenastki.

źródło: ASInfoRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online