Górnik pyta o Pawłowskiego

O Szymona Pawłowskiego, pomocnika Zagłębia Lubin rywalizują Legia, Wisła i Górnik Zabrze, ale wszystkich mogą przebić Anglicy - pisze "Przegląd "Sportowy".
Wystarczyło kilka niezłych występów, by czołowe polskie kluby zwariowały na punkcie Pawłowskiego. 22-letni piłkarz Zagłębia za chwilę będzie mógł przebierać w transferowych ofertach, choć władze klubu twierdzą, że nie zamierzają go sprzedawać. - Nie jesteśmy zainteresowani sprzedażą Pawłowskiego - mówi dyrektor sportowy Zagłębia Jakub Jarosz.
Najpierw do swojej fascynacji Pawłowskim przyznał się Maciej Skorża, deklarując, że chciałby mieć takiego piłkarza w Wiśle Kraków, później pojawiły się informacje o zainteresowaniu Legii Warszawa. Dziennikarzom "Przeglądu" udało się dowiedzieć, że do klubu wpłynęło również zapytanie z Górnika Zabrze. Ale to nie wszystko: gotowość pozyskania tego piłkarza zgłosiła agencja menedżerska działająca na rynku brytyjskim i bez żadnych negocjacji zaproponowała okrągły milion euro.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online