W Górniku rozpoczęły się rozmowy o kontraktach

W Górniku rozpoczęły się rozmowy o nowych kontraktach. Propozycje przedłużenia kontraktu otrzymali trener Ryszard Wieczorek i Jerzy Brzęczek.
Wczoraj trener zespołu Ryszard Wieczorek otrzymał ofertę nowej dwuletniej umowy. Od początku roku w wielu wywiadach szkoleniowiec Górnika poruszał sprawę nowego kontraktu z zabrzańskim klubem i podkreślał, że chce zostać w Górniku na dłużej i mieć możliwość spokojnej budowy zespołu, który w planach sponsora do 2012 roku ma zdobyć mistrzostwo Polski.
Niejasna przyszłość Wieczorka w Górniku sprawiała, że pojawiły się plotki o jego ewentualnych następcach. Na transferowej giełdzie najczęściej padało tu nazwisko Henryka Kasperczaka. Klub zdecydowanie te informacje dementował.
Kontrakt z Górnikiem przedłuży prawdopodobnie Jerzy Brzęczek. Obecna umowa z Górnikiem wygasa mu 30 czerwca. Dziś prezes klubu Ryszard Szuster zaprosił go na rozmowy w sprawie przedłużenia jej o rok.
- Jurka wzięliśmy na dobry początek - zdradza dyrektor klubu Krzystof Hetmański - Nie ukrywam, że po tym spotkaniu sporządzimy terminarz negocjacji kontraktowych z innymi zawodnikami.
W kolejce czekają Boris Pesković, Piotr Gierczak, oraz wypożyczeni Mariusz Pawelec i Konrad Gołoś.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online