Forum
 

Danch: Dla mnie liczy się reprezentowanie barw Górnika

Adam Danch w ubiegłym roku na mistrzostwach świata do lat 20 zrobił furorę. Fachowcy wymieniali go obok Dawida Janczyka i Bartosza Białkowskiego jako najlepszego piłkarza polskiej reprezentacji 21-letni obrońca wraca do wysokiej dyspozycji. 

» Jak się grało z trzecią drużyną Orange Ekstraklasy?
- Na pewno grało się fajnie. W pierwszej połowie zagraliśmy dobrze, mieliśmy kilka sytuacji. Cieszymy się z remisu, gdyż był to dla nas ważny mecz.

» Prezentujesz się coraz lepiej, więc można powiedzieć, że forma z mistrzostw świata do lat 20 wraca.
- Dokładnie. Z dnia na dzień czuję się pewniej, gram u boku Tomka Hajty, trener podpowiada mi, gdzie mam się ustawiać. To jest kolejna dla mnie motywacja to ciężkich treningów.

» Na początku swojej gry w Górniku częściej byłeś wystawiany jako środkowy pomocnik. Trener Wieczorek najwidoczniej widzi Cię w środku bloku defensywnego. A Ty gdzie siebie widzisz?
- W obronie gra mi się całkiem dobrze. Trener decyduje, gdzie ja gram, co jest ważną decyzją. Dla mnie liczy się reprezentowanie barw Górnika Zabrze.

» Prostym przykładem na lepszą Twoją i Górnika grę jest fakt, że Adrian Sikora sobie w piątek nie pograł.
- Miło coś takiego słyszeć. Było trudno, ale wywalczyliśmy upragniony punkt, z czego się bardzo cieszymy. Krycie Adriana było strefowe, ponieważ jest to bardzo ruchliwy snajper.

źródło: ASInfoRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online