Forum
 

Brzęczek: Zabrakło ostatniego podania

Jerzy Brzęczek, kapitan Górnika, wraz z kolegami z drużyny zatrzymał dobrze zorganizowaną drużynę Groclinu Grodzisk Wlkp. Przed pierwszym gwizdkiem sędziego wszyscy w Zabrzu byli spokojni, po cichu liczyli na komplet punktów. 

» Jesienią po skandalicznym meczu przegraliście z Groclinem 1:3. W piątek natomiast zdołaliście urwać punkty podopiecznym Jacka Zielińskiego.

- Uważam, że z przebiegu pierwszej połowy możemy być zadowoleni, bowiem stworzyliśmy sobie kilka sytuacji, oddaliśmy parę groźnych strzałów. Zabrakło ostatniego podania, bowiem konstruowaliśmy akcje skrzydłami. Najważniejszą sprawą było dogranie do napastników prostopadłych podań, co zawiodło w meczu z Groclinem. Gdybyśmy w pierwszej połowie zdobyli bramkę, to moim zdaniem zgarnęlibyśmy trzy punkty. Jeżeli chodzi o drugą część gry, to praktycznie żadna z drużyn nie stworzyła sobie dogodnej okazji. Był to typowy mecz walki, neutralizowaliśmy się w środku pola.

» Nie przegraliście trzeciego meczu z rzędu, co Was dodatkowo zmobilizuje przed następnym meczem z niewygodnym Zagłębiem Sosnowiec.

- Dla nas każde następne spotkanie jest najważniejsze. Będzie to trudny mecz, mimo, że Zagłębie jest ostatnie w tabeli. Nie mamy nic do stracenia. Do meczu podejdziemy z pełnym zaangażowaniem, z pełną mobilizacją i koncentracją. W każdym meczu staramy się grać z nastawieniem o zwycięstwo, także za tydzień jedziemy po trzy punkty.

» Wiadomo, że macie być w pierwszej ósemce, ale po ostatnich udanych występach apetyty są większe. Przy odrobinie szczęścia można się pokusić nawet o piątą lokatę.

- Naszym celem przede wszystkim jest miejsce w pierwszej ósemce. A jak będzie, to zobaczymy 10 maja. Może powalczymy o coś więcej...

źródło: ASInfoRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online