Forum
 

Wypowiedzi piłkarzy po meczu Górnik - Dyskobolia

Adam Danch (Górnik): Byliśmy w tym meczu lepszym zespołem, który potrafił utrzymać się przy piłce. Bardzo żałujemy, że nie zdołaliśmy wygrać bo teoretycznie zespół z Grodziska jest lepszym zespołem. Trzeba przyznać, że bardzo pomogli nam dzisiaj kibice, którzy jak zwykle głośno nas dopingowali. 

Jerzy Brzęczek (Górnik): Angażowaliśmy zbyt mało piłkarzy do ataku i ciężko było stworzyć sobie okazje do zdobycia gola. Dodatkowo utrudniali nam zadanie obrońcy rywala. Graliśmy ostrożnie, bo Groclin wiosną to jedna z najlepszych drużyn w ekstraklasie.

Tomasz Zahorski (Górnik): Przede wszystkim dominowała dziś walka. O zwycięstwie zadecydowałby jeden błąd. Remis jest satysfakcjonujący, może bardziej Groclin niż nas.

Mariusz Pawelec (Górnik): Był to mecz, w którym mogliśmy zdobyć trzy punkty. Przed spotkaniem mieliśmy świadomość, że Groclin jest mocną drużyną, która walczy o drugie miejsce w tabeli. Mimo to jestem zadowolony, że zdobyliśmy dzisiaj jeden punkt.

Piotr Rocki (Groclin): Wydaje mi się, że był to mecz walki. Obie drużyny włożyły w te spotkanie dużo zaangażowania. Szkoda zmarnowanej sytuacji Adriana Sikory, ponieważ gdybyśmy zdobyli gola Górnik by się "odkrył" i mielibyśmy łatwiejsze zadanie. Szkoda, że nie wygraliśmy, bo przyjeżdżaliśmy tutaj po trzy punkty.

Jarosław Lato (Groclin): Szkoda, że nie wygraliśmy dzisiaj w Zabrzu, bo przyjechaliśmy tutaj po komplet oczek. Jeżeli chcemy walczyć o drugie miejsce, to takie mecze musimy wygrywać. Dzisiaj żadna z drużyn nie stworzyła sobie dogodnych sytuacji do zdobycia bramki, ale mimo to myślę, że dzisiejszy mecz był atrakcyjny dla kibiców.

źródło: ASInfo / Gazeta WyborczaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online