Zahorski: Zabrakło Tomasza Hajty

- Na pewno dla kibiców było to w miarę porywające widowisko. Nie wiem, czy był to najlepszy mecz w rundzie wiosennej. Niestety nie udało się wygrać, choć bardzo tego chcieliśmy - powiedział po derbach Śląska Tomasz Zahorski, napastnik Górnika Zabrze. 

- Każdy z nas zdawał sobie sprawę z tego, że nikt za darmo nie odda ósmej pozycji w tabeli. Jak widać, będziemy do końca meczu musieli walczyć o to, żeby zająć to ósme miejsce. Ruch podyktował ciężkie warunki w niedzielnym meczu. Zostawiliśmy na boisku mnóstwo zdrowia, a mimo to przegraliśmy.

- W meczu z Ruchem zabrakło Tomasza Hajty, chłopaki, grający w obronie gubili się. Po naszych błędach w ustawieniu chorzowianie stwarzali naprawdę groźne sytuacje. Szkoda, że Tomka nie było, ale taka jest piłka. Wypadł ze składu, ktoś musiał go zastąpić. Pozostało nam tylko wyjść w takim składzie na boisko i grać o zwycięstwo.

- Bramka, którą zdobyłem w ogóle mnie nie cieszy. Przegraliśmy. To była bramka na 2:3. Dodała nam trochę wiary, że możemy odrobić ten wynik, ale w konsekwencji nic nam nie dała.

źródło: Canal+Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online