Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Ryszard Wieczorek (trener Górnika): - Często się tak zdarza, że strzelona na początku meczu bramka "ustawia" przebieg spotkania. My zaczęliśmy dzisiaj źle. Ruch był lepiej zorganizowany i pierwszy zdobył gola. Graliśmy zbyt niedokładnie i narażaliśmy się na kontry. Mimo to udało się wyrównać i wydawało mi się, że mecz jest pod kontrolą. Niestety druga połowa zaczęła się też od straty gola, później ponownie chorzowianie groźnie kontratakowali i w efekcie nie udało się nam odrobić strat. Myślę, że kibice obejrzeli dobre widowisko i oby takich meczów było więcej, oczywiście poza wynikiem.

Duszan Radolsky (trener Ruchu): - Zwyciężyła dzisiaj piłka. Był to emocjonujący, widowiskowy mecz, padło pięć goli, a wynik był niepewny do samego końca. Myślę, że wygraliśmy zasłużenie. Moi piłkarze stworzyli więcej sytuacji, sam Ćwielong mógł strzelić jeszcze ze trzy bramki.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online