Wybawienie z Roosevelta

To o czym mówiło się w Zabrzu od kilkunastu miesięcy, stało się faktem. O ile Górnik podobną umowę o współpracy ma podpisaną m.in. Energetykiem ROW Rybnik, o tyle dla Walki Zabrze wspomniany dokument ma dużo większe znaczenie.
Relacje obydwu zabrzańskich zespołów mają się opierać przede wszystkim na wymianie zawodników, współpracy szkoleniowej oraz organizacji meczów sparingowych. Poza tym piłkarze Walki będą mieli okazje trenować na obiektach przy Roosevelta.
III – ligowiec bardzo chętnie wypożyczyłby kilku piłkarzy, którzy choć znajdują się kadrze jedenastki Orange Ekstraklasy, to jednak nie mają większych szans na regularne występy. Co więcej, do jedenastki z Makoszów mogą również trafić utalentowani zawodnicy „młodego” Górnika.
- Bylibyśmy zainteresowani Tomaszem Laskowskim i Mirosławem Kuczerą. Problem w tym, że pierwszy być może zwiąże się z jednym z II-ligowców, a Kuczera broniący do tej pory w Młodej Ekstraklasie, borykał się z problemami zdrowotnymi. Czekamy na rozwój sytuacji – powiedział wiceprezes Walki ds. sportowych Wiesław Nojek.
- Początki zawsze są trudne, ale jeśli wszystkie założenia będą należycie realizowane, to obydwa kluby powinny odnieść wiele korzyści – zakończył Nojek.

źródło: Sport
nadesłał: ArivoyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online