Forum
 

Ma patent na derby

Kto może strzelić gola w niedzielnym meczu derbowym na Stadionie Śląskim? Oczywiście faworytem w takim typowaniu powinien być Dawid Jarka, który jesienią doskonale radził sobie w meczach z sąsiadami. Snajper Górnika strzelił w nich osiem goli. Cztery z Zagłębiem Ssonowiec, trzy z Polonią Bytom i jedną z Odrą Wodzisław. 

Nie ma takiego drugiego piłkarza na Śląsku, który tak dobrze radzi sobie w ostatnich latach w meczach z lokalnymi rywalami.

- Dotychczas najlepiej mi się grało w spotkaniach derbowych, więc liczę na podtrzymanie tej dobrej passy w niedzielnym meczu z Ruchem Chorzów - mówi Jarka, który jednak ostatnio zatracił skuteczność.

- Trzeba przyznać, że Jarce w derbach szło zdecydowanie lepiej niż w pozostałych spotkaniach. Życzę Dawidowi , by strzelił również gola w tym niedzielnym spotkaniu. Jemu to trafienie jest bardzo potrzebne - mówi trener zabrzan Ryszard Wieczorek.

Zawodnik, który wychował się na Śląsku doskonale wie, jak ważne jest to spotkanie dla kibiców.

- Dla naszych fanów jest to bardzo prestiżowy mecz, więc naprawdę fajnie byłoby trafić do siatki. Wiadomo, że na trybunach będzie ponad 40 tysięcy widzów i presja będzie ogromna. Dlatego zdobycie gola byłoby dla mnie czymś wspaniałym - podkreśla Jarka.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2019 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online