Czwartek na Roosevelta

Piłkarze Górnika spotkali się w czwartek przed południem. Tylko pięciu zawodników odbyło zajęcia w pełnym wymiarze. – To między innymi Jurek Brzęczek, Piotr Madejski i Mariusz Magiera. Dwaj pierwsi w środę nie grali, a Mariusz bardzo krótko. Niestety z winy sędziego – mówi drugi trener zabrzan, Marek Kostrzewa. Pozostali piłkarze mieli tylko rozruch. Byli w tej grupie czterej zabrzańscy kadrowicze, którzy przyjechali do Zabrza z Wronek. – Nastroje? Oczywiście kapitalne. Szczególnie „Zahor”. Pierwszy gol w kadrze to zawsze wydarzenie – dodaje Kostrzewa.

Dziś zabrzanie trenują przed południem, a w sobotę po treningu pojadą na przedmeczowe zgrupowanie. Także w sobotę Ryszard Wieczorek poda meczową kadrę. Na pewno nie będzie w niej Mateusza Sławika, który od dłuższego czasu leczy kontuzję. – Mam bilet, więc pewnie siądę na trybunach, choć żal, że człowiek nie może takiego meczu oglądać choćby z ławki jest tak ogromny, że nawet zastanawiałem się czy nie włączyć w domu telewizora. Górnik na Stadionie Śląskim pojawi się mniej więcej dwie godziny przed meczem.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online