Forum
 

Super Express: Kasperczak w Górniku c.d.?

Henryk Kasperczak (fot. viewimages.com)W Górniku wrze po wczorajszym reportażu "Super Expressu" przedstawiającym konspiracyjne negocjacje Henryka Kasperczaka w sprawie jego pracy w zabrskim klubie. Sam Henry też był zszokowany, że "Super Express" go wytropił. 

Spotkanie Kasperczaka z prezesem Górnika Ryszardem Szusterem w jednym z zabrzańskich hoteli owiane było tajemnicą. - Skąd o nim wiedzieliście?! - kontratakuje Kasperczak. - Byłem w Zabrzu, odwiedziłem rodzinę i spotkałem się z Ryszardem Szusterem. Nie ma chyba w tym nic dziwnego. Dla mnie to normalne. Jeszcze większe zdziwienie Henry"ego wzbudził fakt, że "SE" miał zdjęcia, jak pertraktuje z Szusterem przy kawiarnianym stoliku.

- Kto i jak je zrobił?! - dopytuje się. - Mam propozycję objęcia posady dyrektora sportowego w St. Etienne. Zastanawiam się, czy dalej być "przy murawie", czy już od tego odejść...

Jest tajemnicą poliszynela, że Kasperczak wolałby jednak pracować w Polsce. Dowodzi tego także jego plan na najbliższe dni. W piątek wybiera się na mecz Korony Kolportera Kielce z Wisłą Kraków. Dzień później - do Grodziska Wielkopolskiego na spotkanie Groclinu z Legią. A oba te widowiska ma obejrzeć w towarzystwie swojego menedżera Tadeusza Fogiela, który zawsze się pojawia, gdy Henry negocjuje kontrakt.

- W niedzielę nie zjawię się jednak w Zabrzu - zastrzega Kasperczka. - Górnik będzie grał z Lechem, a przecież plotkowano, że działacze "Kolejorza" także próbują zarzucić na mnie sieci.

W Zabrzu aż huczy po artykule "Super Expressu". Przyjście Kasperczaka oznacza bowiem wielkie zmiany w klubie.

- Czytałem - potwierdza dyrektor sportowy Krzysztof Hetmański. - Henryk Kasperczak ma tu być dyrektorem sportowym... Dla Górnika byłaby to super sprawa. A co ze mną? Jakoś sobie poradzę. Na pewno nie zginę!

Ryszard Wieczorek, trener Górnika, ucina rozmowę: - Nie chcę tego komentować...

źródło: Super ExpressRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online