Forum
 

Hajto: Smuda ma kompleksy

Tomasz Hajto (fot. Przegląd Sportowy)Franciszek Smuda, trener Lecha Poznań, na kilka dni przed meczem z Górnikiem Zabrze zaatakował reprezentantów Polski grających w śląskim klubie.
Kto mógłby wziąć ich w obronę? W zabrzańskim klubie jest tylko jedna taka osoba, to kapitan zespołu z Roosevelta Tomasz Hajto. Znany z ostrego języka "Giani" nie zostawił na szkoleniowcu Lecha suchej nitki.

Coś panu zacytuję: w ostatnich meczach kadry nie było miejsca dla Rafała Murawskiego, a było dla jakichś z Górnika Zabrze, których nazwisk nawet nie znam. Dla mnie to niezrozumiałe.

Tomasz Hajto: - I kto to mówi?

Smuda, trener Lecha.

- Jak zwykle, mówi niezgrabnie stylistycznie. Chyba lepiej by było, gdyby się wypowiedział w języku niemieckim. Wiem zresztą, że trener Smuda, by tak wolał, bo z niemieckim idzie mu lepiej niż z polskim.

Ma rację?

- Ma kompleksy, bo już od kilku lat buduje wielkiego Lecha Poznań i jakoś mu to nie wychodzi. Co pół roku kupują mu kolejnych nowych zawodników, a drużyna nie chce jakoś ruszyć do przodu.

Mocne słowa.

- Trener Smuda, kilkanaście lat temu, miał sukcesy. Z Widzewem wszedł nawet do rozgrywek grupowych Ligi Mistrzów. Ale teraz nie ma dobrej passy. Proszę zauważyć, że ostatnio wszystko co dobre o Smudzie to mówi on sam. Chwali się, tak jakby musiał się dowartościować. Słyszałem, że ma też kompleks Czesława Michniewicza. A teraz przyczepił się Górnika.

Kadrowiczów z Górnika.

- Tak i zapomniał dodać, że Tomek Zahorski jest o wiele bardziej zaawansowany w tej kadrze niż Murawski. Michał Pazdan, Mariusz Pawelec też nie są bez szans na zaistnienie w reprezentacji, a tu takie coś...

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online