Dwie oferty

Do tej pory dwa kluby oficjalnie zgłosiły się do zabrzańskiego Górnika w sprawie ewentualnego transferu Piotra Gierczaka. Nie ma na tej liście Szczakowianki oraz Piasta Gliwice. Sam piłkarz nie ukrywał, że chce grać w ekstraklasie i wszystko wskazuje na to, że będzie. - Mamy propozycję z Łęcznej i Polkowic. Jest jeszcze trochę czasu do rozpoczęcia "okienka" transferowego. Kluby sondują, szukają w różnych miejscach. Jak mówiłem, na pewno się dogadamy, choć jeszcze nie wiem z kim - uważa prezes Górnika Zbigniew Koźmiński. Coraz dłuższa jest kolejka po Stanisława Wróbla. Ustawiają się w niej Podbeskidzie, Piast i przede wszystkim Cracovia. Sam piłkarz dostał też zapewnienia jednego z menedżerów o możliwości znalezienia klubu w drugiej lidze niemieckiej. Nie ma natomiast specjalnego zainteresowania Marcinem Chyłą, który rozstaje się z Górnikiem.
Dziś powinna zapaść decyzja, w którym klubie zagra wiosną Marcin Szulik. Wszystko wskazuje na to, że nie będzie to Legia, tylko liga izraelska. - To już sprawa Marcina. Wiem tylko, że nie będzie grał wiosną w Zabrzu. Nic też nie wiem o możliwości transferu Sebastiana Olszara do Wisły i pomyśle, by krakowianie mieli pokryć zobowiązania Admiry wobec nas. Marek jest we Włoszech, gdzie spotka się z prawnikiem zajmującym się tą sprawą. Admira pierwszą ratę miała nam zapłacić 1 listopada. Nadal czekamy - dodaje Zbigniew Koźmiński.

źródło: Sport
nadesłał: MartenRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online