Adrian Sikora w kadrze Janasa!

Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski Paweł Janas powołał we wtorek do kadry na towarzyskie mecze z Maltą (11 grudnia) i Litwą (14 grudnia) napastnika Górnika Zabrze, Adriana Sikorę. Oprócz Sikory, powołanie otrzymał również Marcin Radzewicz z Odry Wodzisław.
"Trener Janas zdecydował się na dodatkowe powołania, w związku z kłopotami zdrowotnymi, na które uskarżają się Mirosław Szymkowiak i Maciej Żurawski. Decyzja o tym, czy wiślacy polecą na Maltę, zostanie podjęta po ich przyjeździe na zgrupowanie i konsultacji z lekarzem kadry" - powiedział rzecznik prasowy PZPN, Michał Kocięba. Zgrupowanie kadry rozpocznie się 7 grudnia w warszawskim hotelu Sheraton. Dzień później reprezentacja wylatuje na Maltę. Powrót ze zgrupowania zaplanowano na 15 grudnia

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online