Forum
 

Kolekcjoner kartoników

Górnik Zabrze szuka środkowego obrońcy. - Tak trzeba. Tomek Hajto ma skłonność do łapania żółtych kartek - wyjaśnia dyrektor klubu Krzysztof Hetmański, bo też 72 kartki Hajty w ośmiu ostatnich sezonach to statystyka, która może robić wrażenie.
Można jednak od razu napisać, że na Roosevelta nie powinni się żalić, bo wiedzieli co robią podpisując kontrakt z Hajtą. - Nie ma mowy o żalu. To stwierdzenie faktu. Sędziowie Tomka nie lubią i to jest problem - dodaje Hetmański.
Były reprezentant Polski to jeden z największych kolekcjonerów kartek. W sezonie 1998/99, w niemieckim klubie MSV Duisburg, żółty kartonik oglądał aż 16 razy. To jest wynik, którego nigdy potem nie udało się już Hajcie "pobić". Z drugiej strony kilka razy był bliski powtórzenia rekordu, który chluby mu przecież nie przynosi. Gdy jednak pisze się o Hajcie i jego skłonności do "łapania" żółtych kartek nie sposób nie wspomnieć, że sędziowie są wyjątkowo uczuleni na obrońcę Górnika. W rundzie jesiennej zawodnik był karany 9-krotnie. 8 razy w lidze, raz w Pucharze Polski. Jedną kartkę Hajcie jednak anulowano. Po ligowym meczu z Widzewem Łódź zawodnik poszedł nawet do sędziego Marcina Wróbla, poprosił go o obejrzenie zapisu wideo i ponowną ocenę sytuacji. Wróbel napisał oświadczenie, w którym przyznał się do błędu.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online