Forum
 

Fakt: Plizga na celowniku Górnika

Dawid Plizga (fot. zaglebie-lubin.pl)Jak informuje "Fakt", władze Górnika są zainteresowane piłkarzem Zagłębia Lubin, Dawidem Plizgą. - Wysłaliśmy do Lubina pismo z zapytaniem o możliwość wykupienia Dawida. Otrzymaliśmy odpowiedź, że zawodnik nie jest na sprzedaż - mówi Krzysztof Hetmański, dyrektor sportowy Górnika. 
Jak to często bywa, za kilka dni może się okazać, że kluby dojdą jednak do porozumienia. Sam piłkarz nie miałby nic przeciwko zamianie barw klubowych. - W Lubinie czuję się dobrze, ale nad każdą ofertą trzeba się zastanowić. W Zabrzu wszystko zmierza w dobrym kierunku, a wiadomo, że Górnik to firma, klub z tradycjami. Na razie skupiam się na treningach z Zagłębiem, ale w futbolu niczego nie można wykluczyć - mówi "Faktowi" Plizga. Władzom Górnika zależy na pozyskaniu piłkarza z regionu, a takim właśnie jest Plizga, który urodził się w Rudzie Śląskiej, a poza GKS Katowice grał także w drużynie Stadionu Śląskiego Chorzów. - Plizga jest piłkarzem poukładanym. Charakteryzuje go przede wszystkim bardzo dobra szybkość oraz przebojowość. Radzi sobie w pojedynkach jeden na jeden - komentuje Plizgę, dyrektor zabrzan.

źródło: Fakt / MartenRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online