Forum
 

Moskal zostanie w Górniku?

Górnik przez najbliższy tydzień będzie trenował na własnych obiektach. Stan boisk przynajmniej na dziś jest więcej niż przyzwoity. Nim trener Wieczorek ogłosi listę zawodników, którzy polecą do Hiszpanii, w zajęciach powinni brać udział wszyscy zawodnicy. Jeżeli kogoś może wkrótce zabraknąć to Tomasza Laskowskiego. Dziś ma zapaść decyzja o wyjeździe tego bramkarza na sprawdzian do innego klubu.
- Tomasz Moskal? Na pewno nie wypuścimy go z Zabrza do zakończenia zagranicznego zgrupowania. Jest w tej chwili w bardzo dobrej dyspozycji, a nie wiemy jak zakończy się poszukiwanie przez nas kolejnych napastników. Potwierdzam, że Tomkiem zainteresowane jest Zagłębie Sosnowiec. Jestem jednak przekonany, że nawet gdyby trafił tam krótko przed ligą, klub będzie miał z niego duży pożytek – mówi dyrektor sportowy Górnika, Krzysztof Hetmański.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online