Trzej piłkarze Górnika zadebiutowali w reprezentacji Polski

Reprezentacja Polski złożona z piłkarzy Orange Ekstraklasy wygrała z reprezentacją Bośni i Hercegowiny 1:0. W podstawowej jedenastce reprezentacji Polski wystąpili dwaj piłkarze Górnika - Tomasz Zahorski i Michał Pazdan (został ukarany żółtą kartką w pierwszej połowie meczu). Zahorski skiksował w 42 minucie spotkania, dzięki czemu... zaliczył asystę przy zwycięskim golu zdobytym przez Michała Golińskiego. W drugiej połowie trener Reprezentacji Polski Leo Beenhakker desygnował do gry kolejną dwójkę piłkarzy Górnika. Mariusz Pawelec wszedł na boisko od początku drugiej połowy zastępując Grzegorza Bartczaka, a Piotr Madejski wszedł na dziewięć ostatnich minut zastępując na boisku Jakuba Wawrzyniaka.