Polczak chce do Górnika

Piotr Polczak (fot. Tomek Błaszczyk / www.gieksa.pl)Obrońca GKS Katowice Piotr Polczak już wkrótce ma wzmocnić Górnika Zabrze. - Mam nadzieję, że do tego transferu dojdzie. To będzie dla mnie duże wyróżnienie - mówi środkowy defensor Gieksy.
Reprezentant młodzieżówki od trzech lat gra w katowickim klubie. W ekstraklasie zadebiutował w wieku 18 lat i znowu chce tam powrócić.
- Byłem bardzo zadowolony, kiedy skontaktowali się ze mną działacze Górnika. To przecież klub, który ma wspaniałą historię oraz duże perspektywy - mówi podekscytowany piłkarz.
Na Polczaka baczną uwagę zwrócił Marcin Bochynek. Były szkoleniowiec Górnika zajmuje się teraz wyszukiwaniem młodych, uzdolnionych piłkarzy do zabrzańskiego klubu, a obrońcę GKS-u oglądał jesienią kilka razy.
Dla defensora Gieksy transfer do klubu z Zabrza nie stanowi problemu. - Ślązacy powinni się wspierać. Lepiej przecież, żebym przeszedł do klubu z naszego regionu - odpowiada reprezentant młodzieżówki, który ma podpisany z GKS-em jeszcze 1,5-roczny kontrakt. (fot. Tomek Błaszczyk / www.gieksa.pl)

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online