Forum
 

Dwóch na testach

Dwaj piłkarze z południa Europy przebywają obecnie na sprawdzianach w Górniku. Jeden to prawy obrońca klubu Zlate Moravce, Patrik Pavlenda. Drugi pochodzi z Serbii, gra na środku pomocy, a ostatnio występował w zespole Modrica, grającym w ekstraklasie... Bośni i Hercegowiny. - Serb nazywa się Marko Bajić i ma 22 lata. Obserwowałem go bezpośrednio w akcji, zrobił bardzo korzystne wrażenie. Słowak też był przez nas kilka razy obserwowany - mówi dyrektor sportowy Górnika, Krzysztof Hetmański.
Obaj zawodnicy będą przebywać w Zabrzu prawdopodobnie do końca tygodnia. W czwartek powinni pojawić się na boisku w kontrolnej grze. - Nie wiemy jeszcze, kto będzie naszym rywalem, ale chcielibyśmy zagrać, by sprawdzić kilku testowanych zawodników. Ta dwójka byłaby wśród nich - dodaje Hetmański.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online