Forum
 

Ipswich chce "Zahora"

Dobra gra Tomasza Zahorskiego powoduje, że menedżerowie kilku zachodnich klubów już zimą chętnie widziałoby napastnika Górnika w swoich barwach. Mecz Górnika z Widzewem obserwowali między innymi wysłannicy Ipswich Town, angielskiego klubu grającego obecnie w drugiej lidze. 

– Wiemy o zainteresowaniu Zahorskim, ale w tej chwili żaden piłkarz pierwszej jedenastki nie jest na sprzedaż. Zapewniam, że nie jest to kwestia ceny – twierdzi dyrektor sportowy Górnika, Krzysztof Hetmański. – Nie po to chcemy budować silny klub, by już po pół roku pozbywać się najlepszych zawodników. To nie miałoby sensu, szczególnie kiedy Zahorski tak udanie wprowadza się do reprezentacji Polski. Jeżeli będzie się prawidłowo rozwijał, jego wartość na pewno nie będzie malała – dodaje dyrektor Górnika, potwierdzający, że jeżeli z Zabrza będzie mógł zimą odejść któryś z piłkarzy, to wyłącznie z grupy, która rzadziej pojawia się na boisku.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2019 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online