Forum
 

Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Ryszard Wieczorek (trener Górnika): - Jest bardzo sympatycznie i przyjemnie nie przegrać na boisku mistrza Polski. Nie przegrać z zespołem poukładanym, z zespołem, który ciągle gdzieś się wzmacnia i był budowany na Ligę Mistrzów. To jest tym bardziej przyjemne, że my jesteśmy dopiero na początku drogi budowania zespołu. Dzisiejszy mecz pokazał, że w mojej drużynie drzemią jeszcze duże możliwości i jest reakcja na straconego gola. W trudnym momencie zespół pokazał charakter i za to, że uczynił to w takim meczu i na boisku mistrza Polski należą mu się duże brawa . Na pewno pierwsza połowa była bardzo wyrównana z dwoma 100% sytuacjami dla każdej z drużyn. Druga połowa w naszym wykonaniu wyglądała słabiej. Lubinianie w drugiej połowie przyspieszyli i stworzyli sobie kilka dobrych sytuacji. My na szczęście w bramce mamy Borysa, który dziś dwa, trzy razy bardzo dobrze interweniował. Na pewno jesteśmy dziś zadowoleni, bo widać, że nasza dyspozycja rośnie.

Rafał Ulatowski (trener Zagłębia): - Ostatnie minuty dają Zagłębiu dużo szczęścia w ostatnich meczach. Tym razem było blisko, ale się nie udało, zabrakło determinacji. Jestem jednak zadowolony, bo widać, że charakter wraca do drużyny.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online