Gołoś: Transfer do Górnika był strzałem w dziesiątkę

Konrad Gołoś (fot. drożdżal)- Z perspektywy czasu wiem, że zostawanie jak najdłużej w Wiśle było błędem. Transfer do Górnika był strzałem w dziesiątkę - powiedział w wywiadzie dla "Życia Warszawy" Konrad Gołoś.  

» Pan może mieć szczególne powody do satysfakcji. Udane występy w Górniku zaowocowały powrotem do reprezentacji.

Konrad Gołoś: - Byłem trochę zaskoczony tym powołaniem. Owszem, zaliczyłem kilka... w miarę niezłych występów, ale nie spodziewałem się takiej nagrody. Inna sprawa, że mecz z Węgrami mi nie wyszedł. Na pewno mogłem zaprezentować się lepiej.

» Gdy patrzę obecnie na Pana grę, przypomina mi się sezon 2004/2005 i Pana świetne występy w Polonii Warszawa.

- To dwa różne okresy. Wtedy byłem młodszy, na początku swojej kariery. Teraz nabrałem doświadczenia, które się przydaje. I nie bujam w obłokach. Owszem, znowu jest świetnie, ale twardo stąpam po ziemi.

» Po transferze z Polonii do Wisły Kraków Pana kariera nagle się załamała.

- Nie było mi łatwo. Jestem takim zawodnikiem, który strasznie przeżywa siedzenie na ławce lub trybunach. Z perspektywy czasu wiem, że zostawanie jak najdłużej w Wiśle było błędem. Czasami trzeba zostawić swoje sportowe życie, nawet jeśli jest bardzo atrakcyjne, by spróbować gdzieś indziej. Transfer do Górnika był strzałem w dziesiątkę.

» Pana kolegą w drużynie jest m.in. Tomasz Hajto. To podobno postrach młodszych piłkarzy. Naprawdę jest taki „straszny”?

- Ależ skąd! To bardzo pozytywna postać. Wnosi bardzo wiele do drużyny, zarówno na boisku, jak i poza nim. Podobnie jak Jurek Brzęczek.

źródło: Życie WarszawyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online