Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Ryszard Wieczorek (trener Górnika): Mecz z ŁKS wygraliśmy dość pewnie. Wpływ na to miało wiele wcześniejszych czynników. Chodzi mi o to, że w poprzednich spotkaniach prezentowaliśmy dobrą formę, która zaczyna się stabilizować na dość wysokim poziomie. W wielu momentach tego meczu udowodniliśmy to. Szybko strzelona bramka pomogła nam w uspokojeniu gry. Mam dużą satysfakcję z tego, że gola strzelił Zahorski. Zagrał on dzisiaj bardzo dobrze. Bardzo długo utrzymywał się przy piłce. Był mocnym punktem zespołu. Najwidoczniej powołanie do reprezentacji dało mu niezłego "kopa". Jestem zadowolony z mądrej gry mojej drużyny, bo pojedynki na tak trudnym terenie w Łodzi bardzo ciężko się rozgrywa.

Mirosław Jabłoński (trener Widzewa): Przegraliśmy kolejny mecz różnicą jednej bramki. Popełniliśmy bardzo duży błąd przy golu Górnika, lecz takie wpadki się zdarzają. Najbardziej martwi mnie to, że w kolejnym meczu nie potrafiliśmy pokonać bramkarza przeciwnika. Nasza siła w ofensywie jest słaba. Stwarzamy zbyt mało sytuacji, a gdy takowe już są, to nie umiemy ich wykorzystać. Boli mnie również to, że już przy prowadzeniu zabrzan 1:0 nie miałem na ławce rezerwowych piłkarza, który mógłby wspomóc ofensywę.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online