Forum
 

Gołoś: Przeprowadzka z Wisły do Górnika była jedną z najlepszych decyzji

Konrad Gołoś pierwszą przygodę z kadrą narodową zaliczył za czasów Pawła Janasa. Furory jednak nie zrobił. Teraz robi wszystko, aby przekonać do siebie Leo Beenhakkera.
Pomocnik Górnika Zabrze dostrzega różnice w treningach prowadzonych przez byłego i obecnego selekcjonera reprezentacji. 
- Leo bardzo dużo mówi o szybkości gry, a tego u Janasa, przynajmniej wtedy, kiedy ja u niego grałem, nie było - zauważa Gołoś w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".
Piłkarz dość nieoczekiwanie trafił do kadry dzięki bardzo dobrym występom w klubie z Zabrza. Wcześniej nie mógł znaleźć dla siebie miejsca w krakowskiej Wiśle. Jak podkreśla przeprowadzka z Wisły do Gónika była jedną z najlepszych decyzji w jego karierze.
- Dzięki trenerowi Wieczorkowi coś ruszyło w mojej grze - mówi zawodnik. Co takiego zmieniło się w sposobie gry Gołosia? - Trener ma cierpliwość do mnie i tłumaczy mi wiele spraw. Przede wszystkim zneutralizował Gołosia przetrzymującego piłkę - przyznaje popularny "Goły".

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online