Forum
 

Beenhakker: Gołoś ma niesamowity talent

Mecz Polski z Węgrami (początek o 18:00) będzie towarzyski, ale tylko z nazwy. Dla części piłkarzy to ostatnia szansa na załapanie się do szerokiej kadry Leo Beenhakkera, dla pozostałych sprawdzian charakteru.
Kandydatów jest dużo. Jednym z nich jest zawodnik Górnika Zabrze, Konrad Gołoś. Cały sztab szkoleniowy, łącznie z Beenhakkerem chwalił go za postawę podczas treningów. Niewykluczone więc, że pod nieobecność kontuzjowanego Jakuba Błaszczykowskiego i mającego problemy ze zdrowiem Wojciecha Łobodzińskiego, to on w Łodzi zacznie od pierwszego gwizdka sędziego. Oznaczałoby to, że Kamil Kosowski, który był bliski pierwszej jedenastki już na spotkanie z Kazachstanem, albo zacznie na ławce rezerwowych, albo... na lewej pomocy.
- Mecz z Węgrami jest mi potrzebny, bo to okazja, żeby sprawdzić w kadrze nowe twarze. Ja ich potrzebuję i cała polska piłka – powiedział „Gazecie Wyborczej” Leo Beenhakker. A nuż któryś okaże się wielkim talentem? Nad Wisłą talentów jest wiele, trzeba je tylko znaleźć. Sam nie dam rady, ale zawsze bardzo się cieszę, kiedy tylko usłyszę o wybijającym się zawodniku.
- Z Węgrami chcę na przykład dać szansę Konradowi Gołosiowi. Ma niesamowity talent. Na powołanie zareagował znakomicie, na treningach spisuje się rewelacyjnie. Daje z siebie więcej, niż mu się wydawało, że umie. Chcę zobaczyć, czy tak samo będzie podczas meczu, bo nie ma na to gwarancji. Zawodnik może różnie radzić sobie z presją, psychiką – dodał Holender.

źródło: Gazeta Wyborcza / Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online