Forum
 

Górnik szykuje transferowe hity

Firma Allianz wyłożyła około 12 milionów na Górnika Zabrze, a jej przedstawiciel na Polskę ogłosił, że chce 8 miejsca na koniec sezonu. Śląski klub już teraz zajmuje wysokie szóste miejsce, a wiosną może być jeszcze silniejszy. 

- Allianz jest zadowolony z tego co się wokół dzieje, bo te powołania i dobre wyniki to splendor dla klubu – uważa dyrektor klubu Krzysztof Hetmański - Ale Górnik to jednak wciąż tylko wielki i rozpoznawalny znak firmowy. Bo drużyna wciąż jest w budowie.

Górnik wiosną może być jeszcze mocniejszy – Zrobimy dwa, trzy takie transfery, że wszystkim szczeki opadną - deklaruje trener Ryszard Wieczorek. - Żadnych nazwisk nie podam, ale potwierdzam, że pracujemy nad mocnymi transferami – przyznaje Hetmański.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online