Grzyb: Kibice Górnika zgotowali nam piekło

- Każdy z nas zostawił maksimum zdrowia i umiejętności na boisku w meczu z Górnikiem. Niestety na darmo. Jest to dla nas bolesna porażka - mówił po porażce w Zabrzu Wojciech Grzyb, zawodnik Ruchu Chorzów. 

- Uważam, że nie byliśmy zespołem słabszym od Górnika. Liczy się jednak to, co wpadnie do sieci - dodał piłkarz "Niebieskich".

- Derby między Ruchem a Górnikiem są największymi derbami Śląska, na które czekają wszyscy kibice regionu. W dzisiejszym meczu umiejętności były w cieniu walki. Największym atutem zespołu Górnika był Boris Pesković, który jest niezłym bramkarzem, dziś niestety odczuliśmy to na własnej skórze. Nie udało się nam go pokonać. Mam nadzieję, że w meczu rewanżowym kibice Ruchu zgotują Górnikowi takie piekło jak dziś kibice Górnika zgotowali nam - zakończył Grzyb.

źródło: Canal+Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]