Forum
 

Wojciechowski i Juszkiewicz w Górniku?

Z dużą dozą prawdopodobieństwa można powiedzieć, że trzecioligowy Lech Zielona Góra pozbędzie się swoich dwóch zawodników z pierwszego składu. Chodzi o obrońcę Pawła Wojciechowskiego i pomocnika Łukasza Juszkiewicza.
Już w trakcie rundy jesiennej przebąkiwano o przejściu naszych piłkarzy do ekstraklasowego Górnika Zabrze. Wszystko w ramach szerokiej współpracy między klubami. Ale sprawa rozbiła się też o finanse. Dla Lecha ten transfer to zastrzyk finansowy na tyle znaczący, że może pokryć "lwią" część potrzeb drużyny związanych z grą na wiosnę. A obok tego faktu nie można przejść obojętnie. I wszystko wskazuje na to, że w przyszłym tygodniu będziemy świadkami szczęśliwego finału. W tym czasie do Zielonej Góry na zgrupowanie ma przyjechać cała zabrzańska ekipa wraz z oficjelami. Wtedy prawdopodobnie zostaną dogadane szczegóły transferu i całość ustaleń podana mediom.
- Umowa będzie na zasadach jawnych. Myślę, że to dobry czas, bo przyjeżdża do nas Marek Koźmiński. Sprawa wydaje się dograna na 100 procent i jeżeli strony się dogadają to dojdzie do podpisanie umowy - mówi Marek Czerniawski. Trener Lecha jest zadowolony, bo uważa że w Zabrzu nasi piłkarze dojrzeją piłkarsko i w Górniku przejdą prawdziwą szkołę futbolu. A że sprawa transferu jest praktycznie zaklepana przekonują słowa Łukasza Juszkiewicza, który wierzy, że w Zabrzu doszkoli się nie tylko sportowo. Zyskać ma na tym również jego konto bankowe. Poza tym Juszkiewicz już wcześniej rozmawiał z działaczami Górnika. - Byliśmy na rozmowach i wszystko jest na dobrej drodze. Zabrzanie przyjeżdżają do nas w poniedziałek na obóz i razem będziemy trenować. Myślę, że od stycznia będziemy w Górniku Zabrze.

źródło: sport.zgora.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online