Forum
 

Zagłębie Sosnowiec będzie grało na stadionie Górnika?

Stadion Ludowy nie dostanie licencji PZPN dopóki nie zostanie zamontowane sztuczne oświetlenie. Zagłębie Sosnowiec musi więc znaleźć inny obiekt, który spełnia wymogli licencyjne, czyli posiada oświetlenie, podgrzewaną murawę i zadaszenie nad tysiącem krzesełek. 
W województwie śląskim mamy tylko dwa takie stadiony. Śląski na razie nie wchodzi w grę, bo montaż podgrzewanej murawy ma się rozpocząć w sierpniu, kiedy ruszą rozgrywki Orange Ekstraklasy. Pozostają więc obiekty Odry Wodzisław i Górnika Zabrze, ale...
- Nie ma takiej możliwości - twierdzi Edward Socha, prezes Odry. Najbliżej więc Zagłębiu byłoby do Zabrza. - To jest nowy temat i trudno mi jest to skomentować. Zagłębie jeszcze nie zwróciło się do nas z propozycją wynajęcia stadionu - mówi Ryszard Szuster, prezes Górnika.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online