Forum
 

Pojedynek o wiślaka

Do startu nowego sezonu ekstraklasy zostało półtora miesiąca, a dwa najsłynniejsze i najbardziej utytułowane śląskie kluby Ruch Chorzów i Górnik Zabrze już rozpoczynają rywalizację - pisze "Fakt". Na razie chodzi o transfer pomocnika Wisły Kraków Konrada Gołosia. 
Gołoś nie zaliczy poprzedniego sezonu do udanych. Z jedenastką Białej Gwiazdy ma wprawdzie ważny kontrakt, ale wiadomo, że po Wawelem nie zostanie. Wisłą zamierza tego piłkarza albo wypożyczyć, albo sprzedać. Wiele wskazuje na to, że wyląduje na Górnym Śląsku. O Gołosia starają się Górnik i Ruch. Obaj śląscy pierwszoligowcy szukają przecież wzmocnień swojej linii pomocy.
- Nie chcę mówić o nazwiskach, bo ostatnio za dużo informacji wychodzi z klubu - mówi Krzysztof Hetmański, dyrektor Górnika.
Wiadomo jednak, że i zabrzanie i Ruch chcą ściągnąć pomocnika, który w minionym sezonie rozegrał w ekstraklasie 16 meczów i nie strzelił żadnego gola. O tym, czy piłkarz Wisły wyląduje latem na Cichej czy na Roosevelta zadecydują najbliższe tygodnie.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online