Forum
 

Pierwszy niewypał?

- Kontrakt z Górnikiem Zabrze podpiszę w tym tygodniu - zapowiadał w ostatni wtorek Kamil Witkowski. Sprawa wydawał się przesądzona, a tymczasem do walki o utalentowanego napastnika włączyła się Cracovia. Na dwie rundy przed końcem starcia "Pasy" prowadzą na punkty. Ich oferta przebiła propozycję Górnika. Zaskoczony obrotem sprawy piłkarz poprosił o kilka dni do namysłu działaczy obu klubów. - Nie wiem jeszcze gdzie będę grał. Do końca tygodnia podejmę decyzję - deklaruje nie po raz pierwszy.
Witkowski cieszył się, że w Zabrzu rozwinie skrzydła i w dodatku zyska finansowo. Dotąd w Górniku Polkowice zarabiał 8 tysięcy złotych. Cracovia postanowiła zaoszczędzić na transferze, bo Witkowskiego można pozyskać za darmo, a za to zaoferowała wyższe zarobki piłkarzowi.
O tym, że nie tylko zabrzański kierunek wchodzi w grę od dłuższego czasu przekonywał Andrzej Szarmach. - Mam w zanadrzu kilka propozycji, nie tylko z Polski - poinformował menedżer piłkarza, a także były napastnik reprezentacji Polski i Górnika Zabrze.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online