Górnik pyta o Jacka Wiśniewskiego i Piotra Gizę

(aktualizacja: 20:25) Czy Jacek Wiśniewski i Piotr Giza przeniosą się do Zabrza? Górnik zapytał Cracovię o obu piłkarzy, ale przy Gizie kwota odstępnego może się okazać za wysoka dla zabrzańskiego klubu.
Górnik z trudem utrzymał się w lidze i miał olbrzymie kłopoty finansowe w minionym sezonie, ale w klub chce teraz zainwestować potentat z branży ubezpieczeń, "Allianz". - Mam już swoje lata [w czerwcu skończy 33 lata - red.] i liczę na trzy-czteroletni kontrakt - nie ukrywa Wiśniewski, mocno związany z Górnikiem.
Do Gizy zabrzan może zniechęcić kwota odstępnego: milion euro. - Czy widzę Gizę w Cracovii? Zawsze go widziałem, a poza tym ma ważny kontrakt - odpowiada trener "Pasów" Stefan Majewski.
Prezes Cracovii, Janusz Filipiak w wywiadzie dla "Dziennika Polskiego", potwierdza, że o Gizę pyta Górnik. Nie omieszkał zaraz dodać: - Tylko pytam: skąd oni wezmą pieniądze na transfer? Bo sprzedaż Gizy wchodzi w rachubę tylko wówczas, jeśli my dostaniemy za niego dobre pieniądze, a rozumiem, że zawodnik też musi otrzymać wysoki kontrakt. Ale to jest dzielenie skóry na niedźwiedziu. Na razie Giza nie określił się jednoznacznie w tej sprawie. Wcale nie jest powiedziane, że odejdzie. Decydująca będzie opinia trenera i zdanie samego zawodnika.

źródło: Gazeta Wyborcza / Dziennik Polski / MartenRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online