Forum
 

Motyka zrezygnował z funkcji trenera Górnika

Marek MotykaZarząd Górnika Zabrze przyjął w niedzielę rezygnację trenera Marka Motyki - poinformował prezes Ryszard Szuster. W ostatnich meczach sezonu piłkarskiej Orange Ekstraklasy, po uzyskaniu zgody PZPN, Górnika poprowadzi duet Marek Piotrowicz i Marek Kostrzewa. 

We wtorek Górnik rozegra u siebie bardzo ważny mecz z Wisłą Płock, który może zadecydować o utrzymaniu w lidze. W sobotę Górnik przegrał na wyjeździe z Arką Gdynia 0:3 i zajmuje 14. miejsce w tabeli Orange Ekstraklasy (ma o jeden punkt więcej od Wisły Płock).

Marek Motyka został trenerem Górnika 13 marca tego roku, po dymisji Zdzisława Podedwornego, który w grudniu 2006 roku zastąpił... Motykę.

Pod wodzą Motyki Górnik w rundzie wiosennej przegrał u siebie z Górnikiem Łęczna 2:3, na wyjeździe z Widzewem Łódź 1:2, pokonał u siebie Legię Warszawa 1:0, zremisował na wyjeździe z Odrą Wodzisław 0:0, przegrał u siebie z Zagłębiem Lubin 0:3, na wyjeździe z Cracovią 1:3, u siebie z Groclinem 2:3, w Bełchatowie z BOT GKS 1:3, zremisował u siebie z ŁKS-em 1:1 oraz przegrał w Zabrzu z Lechem Poznań 1:2 i na wyjeździe z Arką 0:3.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online