Kręcenie Stanisławem

Wczoraj prezes GKS-u Katowice Piotr Dziurowicz doszedł do porozumienia ze sternikiem Górnika Zabrze Zbigniewem Koźmińskim i obaj panowie ustalili, że napastnik "Gieksy" Stanisław Wróbel wróci do Zabrza. Katowiczan po prostu nie stać na zapłacenie 150 tysięcy złotych, by sfinalizować jego transfer. Problem w tym, co na to zawodnik? Wróbel ma ważny kontrakt w Katowicach i może nie chcieć odejść... - Zostałem już poinformowany o całej sytuacji, jestem po rozmowie z panem Dziurowiczem - mówi piłkarz. - Skoro mam wrócić do Górnika, to musze wiedzieć na jakich zasadach. Mam ważny kontrakt w GKS, transfer był definitywny, więc mój stary kontrakt w Górniku już jest nieważny. To przecież nie moja wina, że transakcja nie doszła do skutku. We wtorek spotkam się z prezesem Koźmińskim i wtedy będę już mądrzejszy.
Wiadomo, że optymalnym rozwiązaniem dla pana Stanisława byłoby, gdyby po całym zamieszaniu został wolnym zawodnikiem, z kartą na ręce. Trudno jednak przypuszczać, że ktoś zrezygnuje z pieniędzy za niego, ot tak... - Wiem, że ja też będę musiał iść na ustępstwa. Nie ukrywam, że w zimie miałbym możliwość zmiany barw klubowych, ale czas są trudne. Wróbla z kartą przyjmą chętnie, Wróbla, który sporo kosztuje, już nie. Tak to mniej więcej wygląda - westchnął napastnik.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online