Liczby Górnika po meczu z Legią

175 - Tyle dni czekali zabrzanie na kolejne zwycięstwo na własnym boisku w lidze. W 10. kolejce sezonu (14 października 2006 roku) podopieczni trenera Marka Motyki wygrali 1:0 z ówczesnym wiceliderem, GKS-em Bełchatów. W kolejnych trzech meczach u siebie w Orange Ekstraklasie Górnik poniósł trzy porażki. 

148 - tyle dni czekali zabrzanie na kolejne zwycięstwo w lidze. W 14. kolejce rozgrywek (10 listopada 2006 roku) nasza drużyna wygrała 3:1 na wyjeździe z Wisłą Płock. W pięciu kolejnych meczach w OE, Górnik zanotował remis i cztery porażki.

6 - tyle lat czekał Górnik na kolejną wygraną w lidze z Legią. Jedynego gola w meczu rozgrywanym 14 kwietnia 2001 roku w Zabrzu zdobył piłkarz z Zimbabwe, Shingayi Kaondera. Tomasz Prasnal, Błażej Radler i Piotr Gierczak to zawodnicy Górnika, którzy zagrali w tamtym meczu i aktualnie są w kadrze zabrzańskiego klubu.Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]