Forum
 

Allianz coraz bliżej Górnika

Jak wiadomo, na Roosevelta od kilku dni trwa audyt, którego koszt oscyluje wokół 200 tysięcy. Po połowie finansują go gmina oraz firma Allianz. - Kiedy dobiegnie końca, siądziemy do konkretnych rozmów. Jest "zielone światło" z centrali z Niemczech. Jestem naprawdę optymistką - powiedziała pani prezydent Zabrza, Małgorzata Mańka-Szulik. - Sytuacja Górnika w tabeli? Jest ważna, ale nie najistotniejsza. Nigdy nie usłyszeliśmy, że Allianz wejdzie w klub tylko wówczas, kiedy Górnik się utrzyma. W kwietniu powinniśmy finalizować rozmowy, ale większość spraw jest już uzgodnionych.
To mogłoby znaczyć, że Allianz podjął już decyzję o związaniu się z Górnikiem po zakończeniu tego sezonu. Z informacji "Sportu" wynika, że największą przeszkodą na dziś mogą być pozostali udziałowcy. - Allianz nie chce być w spółce z kimś, kto ma problemy z prawem - usłyszeliśmy w urzędzie. Problemy te dotyczą mającego 9 procent akcji Marka Sitarza.
Czy Allianz przejmie większościowy pakiet akcji? - Nie. Chcą udziałów i mogą ich dostać nawet 49 procent, ale większość będzie miała gmina. Zresztą o tym też rozmawiamy - dodała prezydent Zabrza.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2019 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online